Polish English Deutch

ADRIANNA NEUBAUER

kreska_poz 

37Radca prawny Adrianna Neubauer jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W czasie studiów odbywała praktyki studenckie w Austrii oraz w jednej ze znanych toruńskich kancelarii, jak również udzielała porad prawnych w ramach Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. W okresie od 2004 do 2008r. odbywała aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie, którą ukończyła z wyróżnieniem.

 

Z adwokatami Grażyną i Januszem Psiuch współpracuje od 2003r.

W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie zakładania spółek, bieżącej obsługi przedsiębiorców, i doradztwa prawnego związanego z zawieraniem i wykonywaniem kontraktów oraz aspektów podatkowych tych czynności. W obszarach praktyki mec. Neubauer znajdują się również sprawy związane z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, prawa medycznego. Mec. Neubauer reprezentuje również naszych Klientów w postępowaniach cywilnych i administracyjnych (w tym podatkowych), oraz sądowoadministracyjnych.

 

Z uwagi na biegłą znajomość języka niemieckiego (certyfikat Mittelstufen Pruefung z Goethe Institut) oraz angielskiego prowadzi obsługę prawną Klientów obcojęzycznych.

Obecnie, po zdanym egzaminie pisemnym, zmierza do pozyskania tytułu doradcy podatkowego.

kreska_pion

 

kreska_pion

(c) 2009 ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI: adw. G. Psiuch, adw. J. Psiuch, r. pr. A. Neubauer Sp. p.

wykonanie: SOLIS-TECH