Polish English Deutch

GRAŻYNA PSIUCH

kreska_poz 

05Adwokat Grażyna Psiuch jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 1982-1984 odbywała aplikację sądową, zakończoną zdanym egzaminem sędziowskim, po czym w 1986r. zdała egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie. W 1997r. została wpisana również na listę adwokatów Okręgowi Rady Adwokackiej w Koszalinie. Od 1990r. wykonywała zawód radcy prawnego w ramach indywidualnej kancelarii, a następnie od 2003r. wykonuje zawód adwokata. Od wielu lat sprawuje patronat nad aplikantami. W roku 1992r. mec. Grażyna Psiuch została wpisana na listę syndyków przy Sądzie Okręgowym w Koszalinie.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie zawodowe mec. Grażyny Psiuch obszar jej praktyki jest bardzo szeroki i obejmuje wiele dziedzin. W Kancelarii zajmuje się ona przede wszystkim sprawami z zakresu prawa rodzinnego i małżeńskiego, w szczególności sprawami rozwodowymi, dotyczącymi władzy rodzicielskiej, regulowania kontaktów z dziećmi, świadczeń alimentacyjnych, w tym również sprawami z elementem zagranicznym.

Mec. Grażyna Psiuch specjalizuje się również w sprawach korporacyjnych, związanych z obsługą podmiotów gospodarczych, oraz w sprawach z zakresu prawa pracy. Jest również obrońcą w sprawach karnych oraz reprezentuje inne strony postępowania karnego.

Jest absolwentką Szkoły Mediacji przy Krajowym Centrum Mediacji w Warszawie i ukończyła szkolenie dla mediatorów sądowych. Adwokat Grażyna Psiuch specjalizuje się w tej dziedzinie, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania mediacji do spraw rodzinnych – w tym małżeńskich – i gospodarczych.

Biegle włada językiem angielskim i również w tym języku prowadzi obsługę prawną.

kreska_pion

 

kreska_pion

(c) 2009 adwokat i mediator Grażyna Psiuch, adwokat Janusz Psiuch Spółka Partnerska

wykonanie: SOLIS-TECH