Polish English Deutch

PRO BONO

kreska_poz 

Partnerzy Kancelarii podejmują szereg działań na rzecz inicjatyw pro publico bono, mając na uwadze, iż wykonywane przez nas zawody stanowią szczególne zawody zaufania publicznego.

Adwokat Grażyna Psiuch jest członkiem KIWANIS INTERNATIONAL i założyła w Koszalinie Stowarzyszenie KIWANIS INTERNATIONAL, zrzeszające ambitne i aktywne społecznie kobiety z Koszalina i jego okolic.

Stowarzyszenie działając pod hasłem „Saving children of the world” podejmuje inicjatywy mające na celu wspieranie dzieci i młodzieży w ich rozwoju osobistym i naukowym, jak również stale patronuje Teatrowi „Na Bosaka”, działającemu przy Zespole Szkół Nr 2 Koszalinie.

Adwokat Janusz Psiuch jest członkiem Lions Club Koszalin, zrzeszającego przedstawicieli różnych zawodów, m. in. prawników, lekarzy, przedsiębiorców, łączących wzajemne wsparcie w ramach swoich zawodów z działalnością charytatywną. Lions Club Koszalin współpracuje czynnie z Lions Club Berlin Wannsee.

Radca prawny Adrianna Neubauer jest członkiem Stowarzyszenia „Vocatio Dei” w Koszalinie. Stowarzyszenie obejmuje swoją opieką i patronatem Katolicką Poradnię Rodzinną w Koszalinie, jak również organizuje Dni Otwarte, w ramach których możliwym jest zasięgnięcie bezpłatnych porad prawnych przez osoby ubogie.

Kancelaria uczestniczy również w organizowanych przez samorządy zawodowe dniach bezpłatnych porad prawnych.

kreska_pion

 

kreska_pion

(c) 2009 ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI: adw. G. Psiuch, adw. J. Psiuch, r. pr. A. Neubauer Sp. p.

wykonanie: SOLIS-TECH