Polish English Deutch

ZESPÓŁ

kreska_poz 

18Nasza Kancelaria założona została w 2009r., lecz partnerami ją tworzącymi są prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, nie tylko w prowadzeniu indywidualnej praktyki adwokackiej i radcowskiej, ale również w wykonywaniu innych zawodów prawniczych, będący absolwentami prestiżowych polskich uczelni.

Jako zespół kładziemy nacisk na zapewnienie naszym Klientom nie tylko informacji o możliwych problemach prawnych związanych z ich sytuacją, ale przede wszystkim dokładamy starań w oferowaniu konkretnych rozwiązań w oparciu o specyfikę działalności danego Klienta.

W dobie zmieniającego się stanu prawnego, oraz intensywnych kontaktów gospodarczych, potrzeba szybkiej informacji prawnej jest bardzo ważna, zatem dokładamy starań, by zapewnić Państwu bezpośredni dostęp do konkretnego partnera prowadzącego Państwa sprawę. Wieloletnia wspólna praca partnerów Kancelarii (współpracujących od 2003r.), stanowiąca podstawę obecnego zespołu, umożliwia nam płynne i niezakłócone prowadzenie Państwa spraw.

W okresie intensywnych kontaktów gospodarczych z klientami zagranicznymi oraz podejmowania przez zewnętrznych przedsiębiorców inwestycji na terenie Polski, szczególnie istotnym jest doświadczenie partnerów Kancelarii w obsłudze tych podmiotów. Z racji odbywanych przez partnerów licznych praktyk zagranicznych oraz biegłej znajomości języka niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego zespół Kancelarii stanowi wartościowe zaplecze dla działalności gospodarczej naszych Klientów.

Grażyna Psiuch

Janusz Psiuch

Adrianna Neubauer

Anna Tomaszewska

kreska_pion

 

kreska_pion

(c) 2009 adwokat i mediator Grażyna Psiuch, adwokat Janusz Psiuch Spółka Partnerska

wykonanie: SOLIS-TECH