Polish English Deutch

JANUSZ PSIUCH

kreska_poz 

Adwokat Janusz Psiuch jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1983r. ukończył aplikację prokuratorską i zdał egzamin zawodowy, następnie wykonywał zawód kuratora sądowego dla nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie. Od 1989r. wykonuje zawód adwokata w ramach indywidualnej kancelarii. Mecenas Janusz Psiuch odbywał liczne praktyki zagraniczne i brał udział w wykładach w Bonn, Hamburgu, Neubrandenburgu i Berlinie. Od 2004 r. jest wpisany na listę syndyków prowadzoną przez Sąd Okręgowy w Koszalinie.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie zawodowe mec. Janusz Psiuch specjalizuje się w szeregu dziedzin prawa, obejmujących przede wszystkim doradztwo korporacyjne i obsługę przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem firm inwestujących w elektrownie wiatrowe. W obszarze praktyki mec. Janusza Psiucha znajdują się również zagadnienia związane z obsługą transakcji, których przedmiotem są nieruchomości, jak również szeroka problematyka prawa kontraktowego.

Mec. Janusz Psiuch jest również doświadczonym obrońcą w procesach karnych, w tym także karnoskarbowych oraz z elementem międzynarodowym. Reprezentuje również Klientów Kancelarii w postępowaniach cywilnych i administracyjnych.

Z uwagi na biegłą znajomość języka niemieckiego i rosyjskiego prowadzi obsługę klientów obcojęzycznych z tych obszarów językowych.

kreska_pion

 

kreska_pion

(c) 2009 adwokat i mediator Grażyna Psiuch, adwokat Janusz Psiuch Spółka Partnerska

wykonanie: SOLIS-TECH